Kapat

Bireysel Müşteri Paneli

Firmamız Hakkında / Enowi Media | SAJAD™

SAJAD™

Enowi Media Kimdir?

Enowi Media SAJAD™ Grup bünyesinde ve ortaklığında bulunan bir firmadır. Enowi Media Ankara merkezli oyun yazılımları ve sunucuları yönetimi konusunda 2007 den beri hizmet vermektedir. Kurucu ortakları olan SAJAD™ bünyesindeki Rohan ITARE kendisi ve ekibiyle birlikte tüm projelerin merkezinde bulunmaktadır. 

İlke ve öngörülerimiz

Enowi Media 2007 den beri müşteri memnuniyet ve başarı ilkesi ile çıktığı bu yolda %97 lik bir müşteri memnuniyet oranına sahiptir. Ayrıca çağrı merkezimiz bağımsız bir şirket olan Çetin Project tarafından yönetiliyor olup 2017 yılında teknoloji alanında en iyi çağrı merkezi seçilmiştir. Tüm problemlerinize anında çözüm üretir.

BİRİMLERİMİZ

Satış birimi ön siparişlerinizi değerlendirip sunucunuz için ilk adımı atan ve sizlerin hizmet onayınızı gerçekleştiren birimdir.

Destek birimi sunucularınızda oluşabilecek tüm arıza ve problemler için 7/24 çalışır. Bu durumlarda sizlere en hızlı desteği sağlar.

Muhasebe birimi siparişleriniz ve sonrasındaki faturalandırma ve tahsilat işlemlerinizi ayrıca iade ve politika işlemlerinizi yönetir.

Çağrı merkezi 7 gün 24 saat boyunca sizlerden gelen arıza bildirimi , bilgi alma , sipariş öncesi vb. konularda sizlere destek olur.

Play Video

SAJAD™

Rohan ITARE / CEO

Rohan ITARE  iran asıllı 1989 doğumludur. 2007 yılında SAJAD™ şirketler gurubunu kurmuştur.

Enowi Media

Ezgi ÜLKER / Yönetici

Ezgi ÜLKER 1992 doğumlu , Gazi Üniversitesi Bilişim Teknolojileri Mühendisliği bölümünden mezundur. 

Enowi Media

İsmail Hakkı DURNA / AR-GE

İsmail Hakkı DURNA 1997 doğumlu , Enowi Media grup için araştırma ve geliştirme bölüm yöneticisidir.

Enowi Media

Edhan VAZİR / CEO

Edhan VAZİR , belarus asıllı 1986 doğumludur. 2012 yılında Enowi Media şirketinin kurucusudur.

ENOWI CONTROL PANEL

Enowi Media olarak özel bir ekiple toplamda 18 aylık bir süreçte geliştirdiğimiz Enowi Control Panel ile oyuncular artık hem kolay hemde hızlı şekilde sunucuları yönetebiliyor.